o nas

Kim jesteśmy?


Jesteśmy firmą szkoleniową z wieloletnim doświadczeniem. Nasza firma działa według najwyższych standardów i wzorców zarządzania. Wysoka jakość szkoleń jest jedną z najważniejszych zasad obowiązujących w naszej firmie. Cechy takie jak elastyczność, witaj na naszej stronie, tu znajdziesz informacje o naszej firmie, zajmujemy konkurencyjność, mobilność mają kluczowe znaczenie dla jakości naszych usług edukacyjnych. Prowadzimy szereg szkoleń się szkoleniami z zakresu informatycznego.
podnoszących kwalifikacje zawodowe. Na bazie własnych doświadczeń i kilkuletniej praktyki szkoleniowej tworzymy programy szkoleń odpowiadające ciągle zmieniającym się wymaganiom rynku. Nasza oferta szkoleniowa obejmuje głównie szkolenia komputerowe – grupowe i indywidualne, kierowane do administracji publicznej, pracowników, właścicieli micro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, uczniów, a także osób bezrobotnych, starszych oraz niepełnosprawnych. Na zakończenie szkolenia każdy uczestnik otrzymuje stosowne zaświadczenie i/lub certyfikat potwierdzające zdobycie nowych kompetencji i ukończenie szkolenia.
Wysoko wykwalifikowana kadra dydaktyczna dobrana jest odpowiednio do poszczególnych szkoleń. Zajęcia odbywają się w formie wykładów i ćwiczeń, które prowadzone są – w zależności od upodobań uczestników – w systemie dziennym, wieczorowym bądź weekendowym. Współpracujemy z najlepszymi trenerami specjalizującymi się w dziedzinie IT, marketingu i doradztwa zawodowego.
Posiadamy status Centrum Egzaminacyjnego ECDL oraz Laboratorium mobilnego ECDL. Jesteśmy partnerami takich firm jak:
Microsoft, InsERT,  Polskie Towarzystwo informatyczne, Fundacja VCC i Fundacja Wschodni Klaster Innowacji.

  • Szkolenia z zakresu obsługi systemu operacyjnego „Microsoft Windows”
  • Szkolenia z zakresu obsługi komputera dla seniorów oraz osób niepełnosprawnych
  • Szkolenia przygotowujące do certyfikacji ECDL
  • Szkolenia z zakresu obsługi pakietu „Microsoft Office”
  • Szkolenia z zakresu obsługi programu Corel DRAW
  • Szkolenia z zakresu obsługi komputera dla seniorów oraz osób niepełnosprawnych
  • Szkolenia z zakresu projektowania stron Internetowych
  • Szkolenia z podstaw Robotyki
Zadzwoń do nas!